КВЕСТ-ГРА до дня Святого Миколая «Запалюємо зорі»

КВЕСТ-ГРА до дня Святого Миколая «Запалюємо зорі»

Настав чарівний і довгоочікуваний день – Святого Миколая – найулюбленіше свято малят! До цього дня старанно готувалися всі: і діти, і вихователі, і батьки. Святково прикрасили групи, музичну залу і коридори в садку, вивчили вірші і пісні про Миколая. І наряджені вуличні ялинки теж чекають на зустріч з ним. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, старанних, вихованих малюків. І тому діти виконували всі завдання протягом свята, за що отримували зірки, які збирали на небо. А Миколай не змусив себе чекати – прийшов на свято без запізнення і, звичайно, з подарунками. Результатом свята був веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти і любові!!!