День Святого Валентина

День Святого Валентина

День Святого Валентина – це свято любові, дружби, турботи і тепла. Впевнено можна сказати, що це свято – не тільки для дорослих. Адже перші почуття симпатії, дружби, любові відвідують серця наших малюків ще в дитячому садочку. Тому сьогодні вихованці закладу разом зі своїми творчими педагогами приєднались до його святкування. Вранці діти поспішали до садочка, щоб привітати своїх друзів та любих вихователів чудовими «валентинками». Дорослі, в свою чергу, теж привітали малят, розповіли їм про історію виникнення свята, вивчили з ними вірші, виготовили яскраві подарунки.

Це стало гарною традицією, коли діти із величезним задоволенням дарують своїм рідним власноруч виготовлені подарунки.

Вітаємо всіх з наступаючим Днем Святого Валентина! Любові, ніжності, теплоти, гармонії і краси!!!