МІСЯЧНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

МІСЯЧНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

З 01.09.2021 по 30.09.2021 р в закладі проходив місячник цивільного захисту, метою якого було набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників освітнього процесу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму дітей під час освітнього процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя.  В ході місячника було проведено різноманітні заходи з працівниками, дітьми і батьківською громадськістю ЗДО: заняття, бесіди, «хвилинки безпеки», екскурсії до перехрестя,  консультації, моделювання ситуацій, тренінги, спортивні розваги, перегляди повчальних відеофільмів «Уроки обережності». Діти разом з вихователями виготовляли колажі, малювали, ліпили і конструювали. Малят залучали до драматизацій, дидактичних  і сюжетно-рольових ігор.

Усі заходи, які були проведені в ході місячника, сприяли усвідомленню значення безпеки життєдіяльності дітей та дорослих, допомогли дітям та їх батькам, усім працівникам ЗДО узагальнити свої знання про правила поводження в надзвичайних ситуаціях, дбайливе ставлення до свого здоров’я.