14 жовтня 2021 р.

14 жовтня 2021 р.

У календарі пам’ятних дат українського народу день 14 жовтня позначений одразу трьома святами – це свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України. Усі ці свята є взаємопов’язаними і тому всі заходи в нашому закладі проходили відразу у трьох напрямках, доповнюючи один одного. Діти малювали і розфарбовували картинки українських козаків, вчили вірші про захисників, грали в народні ігри, із задоволенням переглянули мультфільми про козаків. В усіх групах пройшли тематичні інтегровані заняття, бесіди, години спілкування. Вихованці старшої групи №4 (вихователь Шевченко І.О.) вітали захисників зробленими власноруч подарунками – гарними чашками, прикрашеними  патріотичною символікою. Малюки молодшої групи №7 (вихователь Орлова І.В.) зробили райдужну колективну вітальну листівку для наших захисників. На фізкультурні заняття груп № 9, 10 ,8   (інструктор Потапенко Т.С.)  завітав справжній Козак, щоб пограти з малятами в рухливі ігри та естафети, і позмагатися в силі, швидкості та спритності. Діти груп №9 і 8 (вихователі Козлова О.М., Гришина Н.В.) виклали величезний Герб нашої країни зі звичайних каштанів. Малята групи №6 привітали своїх любих татусів подаруночками, зробленими своїми руками – чудовими різнокольоровими танками. Педагоги вчили дітей шанувати народні традиції, виховували почуття любові до рідної землі, до захисників України, взаємоповагу і взаєморозуміння один до одного, прищеплювали інтерес до героїчного минулого держави та сьогодення, любов до Батьківщини.

Напередодні свята хочеться побажати Україні – мирного неба, а всім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності. І нехай Покрова Пресвятої Богородиці подарує кожній сім’ї родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру! Зі святом!!!