9 листопада 2021 р.

9 листопада 2021 р.

З нагоди Дня української писемності і мови, який відзначають 9 листопада,  в ЗДО пройшли відповідні заходи. Педагоги проводили з дошкільниками тематичні заняття, основною метою яких було показати багатство та красу української мови, спонукали дітей до роздумів: яку мову вони вважають рідною і чому? Протягом дня проведено тематичні бесіди «Ми-українці», «Народні символи та обереги», «Рідна мова солов’їна»; заняття з використанням відео презентацій; розгляд ілюстрацій та бесід за ними. Малюки груп раннього віку №1,5 знайомилися з потішкою «Сорока-Білобока» та весело грали в українську народну гру «Віночок». До дітей молодшої групи №7 завітала на гостини лялька Оксанка. Малята з цікавістю розглядали її одяг, говорили їй компліменти. Діти старшої групи №4 із задоволенням грали в дидактичну гру «Доббль. Україна».  Вихованці груп №8 і №3 занурилися в незабутню атмосферу театру. Діти старшої групи №3 показували ляльковий театр «Солом’яний бичок», а  маленькі актори середньої групи №8 одягнули українські костюми і презентували свою казку «Колосок».

Рідна мова – це та, яку ми чуємо, якою володіємо з дитинства. Для кожної людини на планеті її рідна мова – єдина і неповторна. Тож спонукаємо дітей не лише вивчати українську мову, а й спілкуватися нею!