Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти

Завтра, 13 листопада, весь світ відзначає Всесвітній день доброти. Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу.

Напередодні свята вихованці та педагоги ЗДО №71 «Золота рибка» також долучились до відзначення Всесвітнього дня доброти.  Протягом дня вихователі на прикладах змісту казок, віршів та оповідань малятам пояснювали, що доброта – найкраща риса характеру людини. Діти разом вчили правила доброти, правила чесності, правила ввічливості. Грали в ігри: «В якому вчинку живе добро», «Кошик добрих справ», «Квітка доброти», «Скажи комплімент другу».

Діти групи №11 ділилися своєю добротою з пташками на майданчику – підгодовували їх крихтами білого хліба, зернами пшениці, пшона, насінням соняшника.  До найменших дітлахів нашого садочка (група №5)  завітав сьогодні в гості песик Тимко, для якого малята разом з вихователем будували гарний теплий будиночок. Старші дошкільники групи №4 із захопленням створювали “Дерево добра”.   Малюки групи №6 вчили мирилку та опановували правила дружби та примирення. В групі №10 вихователь зі своїми діточками виготовили святковий колаж, де розмістили та попередньо обговорили правила дружби, зробили чудову «квітку толерантності».

Вихованці груп №11 та №4 працювали в ізостудії – виготовляли власноруч чарівні КВІТОЧКИ ДОБРА, якими вітали всіх працівників садочка, а у відповідь отримували добрі слова, подяку, посмішки та подарунки.

Кожному з нас важливо усвідомлювати, що та людина, яка творить добро — щаслива людина. Вона розуміє свою причетність до всіх подій, які відбуваються у житті, тому що збагачує це життя добрими вчинками і корисними справами. Робити добро — дуже легко, потрібно лише почати!