Виставка поробок “КРАСУНЯ-ЯЛИНА ВІД КРЕАТИВ-РОДИНИ”

Виставка поробок “КРАСУНЯ-ЯЛИНА ВІД КРЕАТИВ-РОДИНИ”

З кожним днем все ближче і ближче наближається до нас Новий рік. Це чарівне свято, яке з нетерпінням чекають діти, – пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань, а ще – свято добра, родинного затишку. Цьогоріч в нашому закладі працювала Новорічна майстерня, де діти разом з батьками виготовляли ялинки з різних матеріалів та у різноманітних техніках. І зараз ці новорічні красуні радують всіх своєю неповторністю на виставці ЗДО. Незвичайні ялинки з мішури, паперу, серветок, ниток, прикрашені намистом, бісером, кульками, шишками та сніжинками наповнили атмосферу садочка чарівністю та святковим настроєм.  Кожна робота особлива, адже автор залишив в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки. Скільки радості і гордості відчували малюки  від цієї виставки! Вони з цікавістю розглядали кожну ялинку і розповідали про свою. Ми щиро дякуємо родинам, які взяли участь у цій виставці і вітаємо всіх з наступаючим Новим роком!

На порозі Рік Новий –
Добрий, світлий, чарівний.
Щастя, злагоду – усе,
Хай до хат він нам несе!

Нехай в кожну родину новорічна красуня принесе здоров’я, добробут, радість і святковий настрій!