З днем Соборності України – 2022 !!!

З днем Соборності України – 2022 !!!

Щороку в ЗДО № 71 «Золота рибка» відзначають День Соборності України. Вихователі груп  протягом тижня під час різних форм роботи  пояснювали дошкільникам  походження свята та його назву, що символізує собою єдність, згуртованість та неподільність. Були проведені тематичні  заняття та ранкові зустрічі на тему: «Україна – єдина країна». Діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави, відгадували загадки, грали в дидактичні ігри патріотичного спрямування. Малюки молодшої групи №7 виготовили власноруч чудовий ланцюжок єдності і об’єдналися всією групою за його допомогою. Діти групи №4 на білосніжному снігу намалювали Прапор рідної держави кольоровою водою. Вихованці середньої групи №8 вдягнули сьогодні одяг кольорів нашого прапору, і, об’єднавшись в дружню команду, зробили чудовий колективний колаж «Я люблю Україну». А діти старшої групи №9 привітали дитячий садок і всю Україну зі святом великою вітальною листівкою! Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зросте гідний громадянин своєї Батьківщини!