# СВЯТКУЄМО РАЗОМ З LEGO #

28 СІЧНЯ – міжнародний день конструктора LEGO

На сьогодні конструктори LEGO є незамінним матеріалом для занять з дітьми у закладах дошкільної освіти. Конструктор цінний тим, що його можна використовувати не тільки як будівельний матеріал, а й в різних видах діяльності.  LEGO – це дієвий ігровий засіб для всебічного розвитку дитини.

Кожен педагог нашого закладу знайшов щось корисне і цікаве для себе та своїх малят.  Музичні керівники вивчають ноти за допомогою конструктора та відбивають цеглинками ритм. Інструктор з фізкультури використовує деталі  як нестандартне обладнання під час занять та ранкової гімнастики, дітям дуже подобаються ігри естафети з елементами конструювання. Цеглинки конструктора можуть слугувати декором, наприклад, рамкою для малюнка або фотографії. За допомогою LEGO діти вивчають математику, мову, знайомляться з довкіллям і навіть малюють цеглинками! А як цікаво грати в Лего-футбол!  Конструктор є гарним помічником у роботі педагогів і надійним другом всієї малечі.