Сторінка керівника ізостудії

СТУДІЯ  ОБРАЗОТВОРЧОГО  МИСТЕЦТВА  “ЧАРІВНИЙ ПЕНЗЛИК

Керівник ізостудії:

Малихіна Анна Миколаївна

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст ІІ категорії»

Освіта: вища

Стаж роботи: 4 роки

Ізостудія – це особливе середовище, що сприяє розвитку емоційно-почуттєвого світу дошкільника, де він відчуває себе захищеним у своїх судженнях, а використання різноманітних прийомів і методів допомагає кожному маляті під час заняття знайти упевненість, внутрішній спокій, що відбивається у його малюнку.

Мета керівника : ознайомити дітей з творами мистецтва, навчити їх малювати, використовуючи різні методики і техніки відображення дійсності, розвиток дитячих здібностей і творчості.

Заняття ізостудії відвідують діти , починаючи з молодшої, підгрупами до 10 осіб в першій половині дня. Вихованці середніх і старших груп малюють 2 рази на тиждень, а діти молодших груп – 1 раз.

Тривалість заняття в ізостудії:

Молодші групи – 20 хв.

Середні групи – 20-25 хв.

Старші групи – 25-30 хв.

Корисні посилання:

1. Малювання м’ятим папером

2. Малювання кришечками із-под пляшок

3. Малювання ниткою

4. Малювання губкою “Метелики”

5. 16 крутих ідей малювання для дітлахів

6. 2 незвичних способа малювання для дітей