Про заклад

Дошкільний  навчальний закладу № 71 «Золота рибка»  Краматорської міської ради розпочав функціонування у 1980 році. Сьогодні – це сучасний заклад освіти,  пріоритетним напрямком діяльності якого є  художньо-естетичний розвиток дошкільника.

Юридична адреса: 84331, бульвар Краматорський 18-А, місто Краматорськ, Донецька область

Контактний телефон: (06264) 5-03-47

Email: sad71krm@ukr.net

Завідувач: Ушкало Яна Євгенівна

Вихователь-методист: Непоп Ольга Віталіївна

Наш садочок – велика країна,

А серце країни – маленька дитина.

У нашому дитячому садочку створені найкращі умови для гармонійного розвитку Вашої дитини:

• Комфортна адаптація
  • Турбота про зміцнення здоров’я
  • Індивідуальний підхід до кожної дитини
  • Домашня тепла атмосфера

Тут можна усе! Дружити, мріяти, міркувати, сміятися, любити, творити, радіти, жартувати…

Дитячі посмішки та щасливе дитинство – це сенс нашої роботи!!!

У нас функціонують 10 груп:

• 2 групи раннього віку
  • 8 груп дошкільного віку

З них:

• 5 груп з профільним пріоритетним напрямком роботи ( художньо-естетичні, англійська, екологічна)
  • 3 групи спеціалізовані (для дітей з порушенням постави і стопи)

Також в садочку працює басейн та ізостудія.

У нашому закладі панує щирість і  любов до дітей, високий професіоналізм і гармонія. Тут малятам тепло і затишно.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

P.S: Гарантуємо, що Ваші діти будуть приходити з садочка з купою позитивних емоцій!!!