Кадровий склад

Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла–сад) № 71 «Золота рибка» комбінованого типу

Кадровий склад працівників ДНЗ № 71

станом на 01.09.2020 р.

№ з/п

Посада

Кількість

Педагогічний персонал

1.Завідувач1
2.Вихователь-методист1
3.Інструктор з фізкультури1
4.Інструктор з плавання1
5.Музичний керівник2
6.Вихователь19

Спеціалісти

1. Старша медична сестра1
2.Сестра медична1
3.Завідувач господарством1
4.Комірник1

Обслуговуючий  персонал

1.Електромонтер1
2.Робочий по ремонту1
3.Помічник вихователя10
4.Кухар3
5.Підсобний робітник2
6.Каштелян1
7.Прибиральник службових приміщень2
8.Машиніст із прання та ремонту спецодягу (білизни)2
9. Діловод1
 10. Двірник2
11. Сторож3

Освітній рівень педагогів:

– повна вища освіта – 18 педагогів, що становить –72%;

– базова вища – 7 педагогів–28 %

Стаж роботи педагогічних працівників:

Від 0 до 5 років-1 педагог – 4%

від 5 – до 10 років – 3 педагога –  12%

від 10 – до 20 років – 4 педагога – 16%

від 20 до 30 років – 11 педагогів – 44%

більше  30 років – 6 педагогів –  24%

Кваліфікаційний рівень педагогів:

2 педагога – спеціаліст «вищої категорії» – 8%

7 педагогів – спеціалісти «першої категорії» – 28%

7 педагогів – спеціалісти «другої категорії» – 28%

9 педагогів – спеціалісти, що становить –36%

2 педагога – звання «вихователь-методист»

№ з/пП.І.Б.ПосадаРік народженняЗ якого року працює в ДНЗПедагогічний стажНавчальний заклад, який закінчивСпеціальність за одержаною освітоюКурсиРік атестаціїРезультат атестаціїПлан КПКПлан атестації
1Ушкало

Яна

Євгеніївна

 завідувач1975201325СДПУВикладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь20152019Підтверджено

«Спеціаліст вищої категорії»

20232024
2Непоп

Ольга

Віталіївна

вихователь-методист1975201925Луганський національний університет імені Т.ШевченкаВихователь дітей раннього та дошк.віку20162015Підтверджено «Спеціаліст»;

звання

«вих.- методист»

20212022
3Балалаев

Микола

Іванович

інст. з фізкультури1952200630ВДПІФВикладач-тренер з плавання, інструктор з фізкультури

 

20182020Підтверджено

«Спеціаліст вищої категорії»

20232025
4Гейко

Ірина

Борисівна

 

вихователь1952199536Артемівське педучилищеВихователь дошкільного закладу20202020Підтверджено «Спеціаліст»20252025
5Гришина

Наталія

Вікторівна

вихователь1972199526СДПУВикладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь

 

20202017Вставлено «Спеціаліст

І категорії»

20252022
6Давидова

Оксана

Євгеніївна

вихователь1977201018КЕГІВчитель початкових класів

 

20162017Встановлено «Спеціаліст І категорії»20212022
7Іващенко

Наталія

Володимирівна

вихователь1975200924СДПУВчитель початкових класів, вихователь дошкільних закладів

 

20182019Встановлено «Спеціаліст ІІ категорії»20232024
8Кахнюк

Анна

Миколаївна

 

вихователь1972201026Артемівське педучилищеВихователь в дошкільному закладі20172018Підтверджено «Спеціаліст»20222023
9Кудрявцева

Лілія

Павлівна

муз керівник1979201021СДПУВчитель музики, музичний керівник, психолог

 

 

20202016Встановлено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ категорію»20252021
10Козлова

Олена

Миколаївна

 

вихователь1968199526пед. клас

Краматорськ

Вихователь дошкільного закладу

 

 

20182019Підтверджено «Спеціаліст»20232024
11 

Кириченко

Оксана

Володимирівна

 

вихователь1975199523СДПУВикладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь

 

20172018Підтверджено

«Спеціаліст І категорії»

20222023
12Литвинова

Любов

Ярославна

вихователь1972199521КЕГІВикладач дошк. педагогіки та психології, вихователь

 

20192020Підтверджено

«Спеціаліст ІІ категорії»

20242025
13Литнева

Інна

Володимирівна

вихователь1968199530СДПУВикладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь

 

20192020Підтверджено

«Спеціаліст I категорії»

20242025
14Магда

Галина

Анатоліївна

вихователь1976201125СДПУ

 

Вчитель допоміжної школи, олігофренпеда-гог дошкільних закладів

 

20172018Підтверджено «Спеціаліст

IІ категорії»

20222023
15Малихіна

Анна

Миколаївна

вихователь198620123КЕГІ

 

організатор до­шкільної освіти, вихователь, практичний пси­холог

 

20192020Встановлено «Спеціаліст ІІ категорії»20242025
16Омісь

Тамара

Іванівна

вихователь1956199536Макіївське педучилищеВихователь дитячого садка

 

 

20162018Підтверджено «Спеціаліст»20212022
17Орлова

Ірина

Валеріївна

вихователь

 

198720129КЕГІ 

вихователь

 

 

 

20182019Підтверджено «Спеціаліст»20232024
18Орьол

Ганна

Олексіївна

вихователь

 

1992201110КЕГІВихователь, практичний психолог20202020Встановлено «Спеціаліст І категорії»20252025
19Потапенко

Тетяна

Семенівна

 

 

інст. з фізкультури1961201640Клинцовське педучилищеВихователь в дошкільному закладі20182019Підтверджено «Спеціаліст»20232024
20Ткаченко

Світлана

Віталіївна

вихователь1973200427Артемівське

педучилище

Вихователь в дошкільних закладах

 

20172020Підтверджено «Спеціаліст»20242025
21Ткаченко

Наталія

Іванівна

муз керівник1951200350Обоянське

педучилище

Вихователь дитячого садка

 

20172018Підтверджено «Спеціаліст»20222023
22Тютюнник

Ірина

Валеріївна

вихователь

 

197620137КЕГІВчитель початкових класів

 

20162017Встановлено «Спеціаліст ІI категорії»20212022
23Черниш

Юля

Миколаївна

вихователь1976200119СДПУВихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог в закладах освіти20182020Встановлено

«Спеціаліст І категорії»

20232025
24Шевченко

Ірина

Олександрівна

вихователь

 

1979202010КЕГІви­хователь, прак­тичний психолог

 

20202017Встановлено «Спеціаліст ІІ категорії»20252022