Матеріально-технічне забезпечення

Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла–сад) № 71 «Золота рибка» комбінованого типу

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

(згідно з ліцензійними умовами)

 

Матеріально-технічне забезпечення 

Згідно технічного паспорта на будівлю дошкільного закладу, який здано в експлуатацію в 1980 році, площа будівлі становить 0,8470 га  і включає  адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, пральня,  методичний кабінет та кабінети завідувача, завідувача господарства, каштеляна), навчальні (10 виховних  груп, музична, спортивна зали) та медичний блок.

Заклад має централізоване опалення, холодне та гаряче водопостачання, каналізацію.

Дві групи для дітей раннього віку розташовано на І поверсі і мають окремі входи. В групових приміщеннях облаштовано приймальну, ігрову, спальну, туалетну, буфетну кімнати згідно санітарних вимог. Всі групи мають запасні евакуаційні виходи. Усі приміщення дошкільного закладу мають естетичний вигляд, оздоблені кімнатними рослинами, улаштовані з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

Територія має огорожу по всьому периметру дошкільного закладу, достатньо озеленена, безпечна для дітей, відповідає педагогічним вимогам, санітарним нормам та правилам пожежної безпеки. Ігрове обладнання на майданчиках відповідає зросту та віковим особливостям дітей, надійно закріплене та безпечне в користуванні. На спортивному майданчику облаштовано яму з піском для  стрибків, фізкультурне обладнання для виконання основних рухів. Господарський двір ізольований від ігрових майданчиків, має самостійний в’їзд для службового транспорту.

 

Стан приміщення харчоблоку та його обладнання

Харчоблок дошкільного закладу відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, має цех сирої та цех готової продукції, комору для зберігання посуду та приміщення для холодильного обладнання. Технологічне обладнання (2 електропечі, 1 електропотельня, 4 холодильника, 1 морозильна камера) знаходиться в робочому стані. Харчоблок забезпечено водонагрівачами на 80 та 30  літрів, виробничими столами, в достатній кількості кухонного посуду різного розміру та призначення, необхідного інвентарю. Весь посуд, інвентар промарковано, вказано їх об’єм та призначення. Санітарний стан приміщень харчоблоку задовільний.  Миючі, дезінфікуючі засоби зберігаються у маркованому посуді без доступу світла. Прибиральний інвентар закріплено за кожним із приміщень харчоблоку, відповідно промарковано.

 

Стан приміщення пральні та його обладнання

Пральня має два приміщення: для приймання використаної та видачі чистої білизни. Пральна кімната обладнана ванною для замочування,  3-ма пральними машинами. Гладильна кімната обладнана прасувальним столом, прасками, шафами для чистої білизни.

 

Стан протипожежного інвентарю, його утримання

У дошкільному закладі підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях. Дошкільний заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками, пожежними рукавами, протипожежними покривалами, є протипожежний щит. Щороку проводиться перезарядка  вогнегасників, заміри опору ізоляції, випробування пожежних кран-комплектів, двічі на рік проводиться перекантовка пожежних рукавів.

 

Стан навчальних та адміністративних приміщень (групових, спалень, спортивної та музичної зали, методичного та інших кабінетів, медичного блоку)

У групових кімнатах приміщеннях розміщено необхідні меблі, килими для ігрової діяльності, облаштовано ігрові та навчальні зони, створено безпечне предметне-розвивальне середовище, яке відповідає віку дітей, сприяє вирішенню освітніх та виховних завдань.

Спальні кімнати обладнані   стаціонарними одноярусними ліжками, що відповідають зросту та віку дітей. Ліжка закріплені за кожною дитиною, промарковані.

Спортивний зал забезпечено необхідним спортивним обладнанням та інвентарем,  є дитячий каркасний батут, гральні набори, гімнастичні палиці, гральні обручі, гумові м’ячі, атрибути для корекційної роботи.