Вихованців в ЗДО

Ліцензований обсяг та фактична кількість вихованців в ЗДО

СКЛАД ВИХОВАНЦІВ

За проектною потужністю дошкільний  навчальний заклад розраховано на 166 місць для дітей від 2 років до 6 (7) років. У цьому році заклад відвідувало 219 дитина, в тому числі дітей раннього віку – 38, дошкільного віку -181;  хлопчиків – 101, дівчаток – 118.   Групи комплектуються  переважно у червні – серпні.
У 2020 році в порівнянні з 2019 роком кількість вихованців ДНЗ  залишається на тому ж рівні.

Режим роботи дошкільного навчального закладу відповідає вимогам законодавства та типу закладу і є  – п’ятиденним, з 12- годинним режимом роботи з 6.00 до 18.00.

Заклад розрахований на 10 груп, із них 3 групи працюють за 12 годинним режимом роботи, 7 групи – 10,5 годинним режимом.

Порівняно з минулим навчальним роком, кількість груп не змінилась:у  яслах-садку протягом 2019- 2020 навчального року функціонувало 10 груп:

• 2 групи – раннього віку: №1, 5 (із українським режимом роботи);
  • 2 групи – молодшого дошкільного віку:
  • №9 (україномовна, з приоритетним напрямком художньо-естетичний), №4 (україномовна, з приоритетним напрямком художньо-естетичний).
  • 3 групи – середнього дошкільного віку:
  • №3 (україномовна, група з порушенням постави та стопи), №6 (україномовна, група з порушенням постави та стопи ), № 7 (україномовна , група з гуманітарним напрямком – англійська мова);
  • 3 групи – старшого дошкільного віку :

№8 (україномовна, група з порушенням постави та стопи); №10 (україномовна, з математичним пріоритетним напрямком); №11 (україномовна, з театральним напрямком діяльності)